Telewizja

Więcej rozrywki

Na platformie cyfrowej nc+ znajdziesz ponad 172 kanały telewizyjne ( w tym 97 HD). To doskonała rozrywka i mnóstwo wiedzy o otaczającym świecie. Naszą ofertę tworzymy opierając się na ankietach zawierających opinie Abonentów. Dbamy o to, by w ofercie nc+ znajdowały się najbardziej popularne i lubiane kanały tematyczne. 

Jesteś fanem sportu?

Przygotowaliśmy dla Ciebie profesjonalne relacje z największych wydarzeń sportowych. Pasjonujący sport na żywo i na wyłączność, fachowe magazyny sportowe, mnóstwo transmisji sportowych  na 4 kanałach. Piłka nożna na najwyższym poziomie : Liga Mistrzów UEFA i Liga Europy UEFA, ligi zagraniczne: angielska, włoska , hiszpańska i francuska,  rozgrywki Ekstraklasy w niespotykanej jakości transmisji z wykorzystaniem 16 kamer, koszykówka: NBA, WNBA i Euroliga, najlepszy żużel: Grand Prix  i Drużynowy Puchar Świata, Enea Ekstraliga, Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych EHF, sporty walki MMA Bellator, najlepsze gale boksu zawodowego, tenis , golf

Kochasz dobre kino?

Oferta kanałów filmowych od premier telewizyjnych największych hitów kinowych po klasykę kina światowego ­ zadowoli nawet najbardziej wymagających widzów (najlepsze filmy, codziennie premiera, ponad 500 premier rocznie, kinowe hity po raz pierwszy w telewizji, kino hollywoodzkie, europejskie i polskie , najciekawsze filmy dokumentalne, muzyka w cyfrowej jakości , programy nie przerywane reklamami, możliwość wyboru wersji filmu z lektorem lub oryginalnej z polskimi napisami). 
Pełna oferta Premium – kanały CANAL+, HBO, Cinemax i Filmbox, 13 kanałów  w jakości HD w tym m.in. AXN HD, FOX HD, FOX Life HD, Ale Kino+.
 

Chcesz poznać świat?

Unikalna na rynku oferta kanałów popularnonaukowych dzięki którym dokonasz zaskakujących odkryć, wybierzesz się w podróże w czasie i przestrzeni. Poznasz różne kultury, ich historię, najnowsze badania naukowe, a także zwyczaje zwierząt i prawa rządzące naturą. Przyroda, dokument, nauka a wszystko to w jakości HD.
Kultowe kanały National Geografic HD, NatGeo Wild HD.
Wszystkie kanały z rodziny Discovery w tym Discovery HD , Animal Planet HD. Tylko u nas BBC Eart HD. Kanały własne: CANAL+Discovery HD, Planete+ HD.

Twoje dzieci uwielbiają dobrą zabawę?

Najlepsze kanały dziecięce w jednym miejscu. Oferta dla dzieci w każdym wieku. Bajki bez przemocy, kultowe kreskówki i programy edukacyjne.
Aż 14 kanałów dziecięcych w tym 3 w jakości HD (Mini Mini+, Nickelodeon HD, Teletoon+).
Bajki dla najmłodszych na kanałach Mini Mini+, CBeebies, Baby TV i Jim Jam.

Lubisz dobrą rozrywkę ?

Najbogatsza oferta kanałów rozrywkowych. Najlepsze kanały ogólnopolskie w tym 6 HD m.in.: TVN HD, TVP1 HD, TVP2 HD, POLSAT HD.
6 kanałów life stylowych w tym 4 w jakości HD: TVN 7 HD, Domo HD, Kuchnia TV HD i TLC HD.
Najlepsze kanały muzyczne w tym MTV Live HD.
Wyjątkowe kanały BBC: BBC HD, BBC Brit HD, BBC Lifestyle

Chcesz korzystać  z najnowszych technologii?

Wszystkie kanały nadawane  są  w cyfrowej jakości, które  charakteryzują się znakomitą jakością obrazu oraz dźwięku. Mogą je Państwo oglądać dzięki użyczeniu dekoderów takich jak: WifiPremiumbox+, który posiada: twardy dyski 500 GB i możliwość nagrywania, cofania, zatrzymywania,
wypożyczalnię najnowszych filmów i seriali na twardym dysku oraz internetową wypożyczalnię netVOD+ (po podłączeniu dekodera do Internetu dostęp do ponad 10 tysięcy programów),
cyfrową telewizję naziemną DVB-T.
Wifibox+ (pierwszy dekoder w Polsce z wbudowanym modułem WiFi) ma możliwość podłączenia dysku twardego, po bezprzewodowym podłączeniu do internetu dostęp  do netVOD+

Multiroom nc+ to  telewizja  nawet w 6 pomieszczeniach z możliwością oglądania różnych kanałów telewizyjnych (w tym HD)  na kilku telewizorach w tym samym czasie.

Canal+ online  to unikalny serwis wydarzeń sportowych online dla abonentów nc+na WWW i na urządzeniach mobilnych, którzy mają dostęp do Canal+Sport.

Nc+go to dostęp do telewizji gdziekolwiek jesteś. Darmowa aplikacja na komputery, tablety iPad, Windows Phone i Android 4.0 oraz iPhone. Dostęp do 80 kanałów,  internetowej wypożyczalni netVOD+. HBO GO – biblioteka kultowych seriali HBO, hitów filmowych, dokumentów  i koncertów.

Nc+go TV  to dostęp do gigantycznej biblioteki filmów i seriali na  życzenie.  Zawiera kolekcje bezpłatne ( dostępność uzależniona jest od posiadanego pakietu) i dodatkowo płatne , które są wzbogaceniem i uzupełnieniem kanałów telewizyjnych lub całkowicie nowymi treściami

 

Aby korzystać z nc+go TV należy podłączyć dekoder do Internetu. Można to zrobić za pomocą wbudowanej karty wifi lub kabla Ethernet